Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

121 raste të reja, 3 të vdekur dhe 142 të shëruar

Zhurnal Ads

Shkup, 10 shtator – Në 24 orët e fundit numri i të infektuarve është rritur krahasuar me një ditë më parë, dje ishin 72 por edhe më pak testime, ndërsa sot janë regjistruar 121 të infektuar të rinj në 1410 teste të kryera.

Po ashtu kanë nëdrruar jetë edhe 3 pacientë, dy nga Prilepi të moshës 63 vjeç dhe 83 vjeç, ndërsa viktima e tretë është nga Struga i moshës 60-vjeçare.

Janë shëruar edhe 142 pacientë në 24 orët e fundit. Ndërsa numri total i rasteve aktive ka zbritur në 1881.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

LAJMI I FUNDIT/Arrestohet dhe dërgohet në burg ish ministrja, Gordana Jankullovska

T E

Shkup, sanksionohen 339 shoferë

E.E.

Elmi Aziri flet për buxhetin: 80 milion euro për Kriva Pallankën kurse Bllaca e Vizbegu pa objekte shkollore

B M

Përfundon debati për ligjin e regjistrimit, përplasje për kategorizimin e qytetarëve

T E

Moti sot përsëri me shi

Z H

“DailyNews.mk”, Maqedonia e Veriut si kandidat i BE-së duhet të zgjedhë Avokat të pavarur të Popullit

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...