Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

1237 raste të reja, 39 të vdekur me Covid 19

Zhurnal Ads

Shkup, 20 nentor – Në 24 orët e fundit janë kryer 3 200 teste te dyshuara për CoViD-19 dhe prej tyre 1237 kanë rezultaur pozitivë, ose 39 per qind e testeve.

Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 39 pacientë, ndersa janë shëruar 748 persona.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Sela: Bullgaria duhet të pranojë minoritetin maqedonas

E.E.

Shkarkohet gjykatësja Tatjana Mihajllova

D J

Dimova shkarkohet nga posti i drejtores

T E

Mësimi “online”, nxënësit dhe arsimtarët pa pajisje

T E

Kaleska-Vançeva: VMRO-DPMNE dëshiron ta bllokon regjistrimin, këtë nuk do ta lejojmë

E.E.

Anulohet seanca gjyqësore për “Llaskarcën”, rasti në procedurë dëshmuese

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...