Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

126 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Shkup, 16 prill, Zhurnal.mk – Ministria e Punëve të Brendshme njofton gjatë 24 orëve të fundit, në territorin e Shkupit janë shqiptuar 126 gjoba në trafik.

28 sanskione janë shqiptuar për tejkalim të shpejtësisë së lejuar, 7 për vozitje pa patentë shoferi, tre për mos-respektim të këmbësorëve.

Janë vendosur 10 gjoba për përdorim të celularit, tri për kalim në semafor të mbyllur.

12 për shkelje që dëmtojnë këmbësorët, tri për mos-përdorim të rripit të sigurisë dhe 37 gjoba për parkim të paligjshëm.

Postime të ngjashme

ASH-AA: Përshëndesim vendimin e Pendarovskit, Ligji të kthehet në Kuvend dhe tu shërbejë qytetarëve

R Zh

Buçi: Kishim mosmarrëveshje me Qeverinë

R Zh

Zaevi: Micotakisi zhvilloi disa ide për të hequr bllokadën bullgare dhe për të ndihmuar në rrugën tonë drejt BE-së

R Zh

MPJ-ja e Bullgarisë: Jemi të hapur për dialog me Maqedoninë e Veriut, takim do të ketë kur të plotësohen kushtet e nevojshme

R Zh

Hoxha opozitës: Nëse votoni ndryshimet të hënën, paret u lëshohen duhanprodhuesive deri të premten

N E

Janë ndarë certifikatat e pjesëmarrësve në programin “Menaxher të rinj dhe lider biznesi”

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...