Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

1285 raste të reja, 14 të vdekur dhe 176 të shëruar, bilanci i fundit me Covid 19

Shkup, 7 nëntor – Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 3 404 teste dhe prej tyre 1 285 kanë rezultaur pozitivë me koronavirus, ose 38 per qind e testeve të kryera.

Në 24 orët e fundit po ashtu kanë ndërruar jetë edhe 14 pacientë, ndërsa janë shëruar 176 persona.

Во последните 24 часа се направени 3404 тестирања, а регистрирани се 1285 нови случаи на ковид-19 во:-Скопје…

Posted by Венко Филипче on Saturday, November 7, 2020

Postime të ngjashme

Nuhiu takon Isenin / Gjuha shqipe edhe do të shkruhet edhe do të mbrohet gjithandej

R Zh

Komuna e Çairit shënon ditën e planetit Tokë

R Zh

Sllavjanka Petrovska: Apeloj te të gjithë qytetarët ta mbështesin procesin e vaksinimit

N E

Hoxha: Opozita nuk ka të drejtë të akuzon funksionarët, përderisa nuk jep llogari për (keq)menaxhimin e institucionit të Kulturës

R Zh

Analizë / RMV-të renditet i 30 në Evropë për nga numri i vdekjeve si pasojë e ajrit të ndotur me 120 vdekje në 100 mijë banorë

R Zh

Nga nesër do të vaksionohen deputetët në sallën Boris Trajkovski

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...