Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

13 maji Dita e parë e Bajramit ditë jo pune për gjithë qytetarët

Shkup, 7 maj – Zhurnal.mk – Ministria për Punë dhe Politikë Sociale, njofton se në përputhje me ligjin për festa, 13 maji 2021 (e enjte) dita e parë e Fitër Bajramit, është ditë jo pune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut, informon Zhurnal.

Ministria për Punë dhe Politikë Sociale, qytetarëve nga besimi musliman në RMV ua uron Fitër Bajramin.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Komuna e Jegunovcës pa menaxhim me mbeturinat, në hyrje të fshatrave ju “mirëpresin” deponitë e egra

Dafina Vidishiqi

ESHS-Maqedoni: Vitin e kaluar kanë vdekur 25.775 persona, 10.9 përqind prej tyre nga coronavirusi

Dafina Vidishiqi

Prizreni dhe Tetova do të lidhen me tunel!

Dafina Vidishiqi

BE heq zyrtarisht kufizimet për qytetarët e Maqedonisë e Veriut (VIDEO)

Dafina Vidishiqi

Pendarovski: Pa integrim rajonal nuk mund të flasim për stabilitet rajonal

Dafina Vidishiqi

Dimitrov: Është koha e fundit që BE-ja të përmbush premtimin ndaj Maqedonisë së Veriut

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...