Agjencia Zhurnal.mk

Desktop Under Menu 1

Desktop Under Menu 2

130 viktima dhe mbi 2000 pacientë të shëruar sot në Itali

Italia ka regjistruar 130 viktima gjatë 24 orëve të fundit, 26 më pak se një ditë më parë. Në total, numri i përgjithshëm i vdekjeve ka arritur në 32,626.

Autoritetet kanë raportuar këtë të premte 652 raste të reja me koronavirus, duke e çuar gjithsej në 228,658 numrin e të infektuarve që nga fillimi i pandemisë.  Ndërkohë, sot janë shëruar edhe 2160 pacientë.

Nga të prekurit që janë aktiv me COVID-19, 595 ndodhen të shtruar në repartet e terapisë intesive.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...
error: Content is protected !!