Agjencia Zhurnal.mk

141 raste të reja, 2 të vdekur e 175 të shëruar

Shkup, 13 gusht – Koronavirusi vijon të shkaktojë shifra shqetësuese në Maqedoninë e Veriut.

Në 24 orët e fundit, kanë humbur jetën dy persona si dhe janë shënuar 141 raste të reja infektimesh.

Rastet e fundit kanë dalë nga 1.848 testime të kryera.

Deri më tani numri total i personave të infektuar ka shkuar në 12.357 , prej të cilëve janë shëruar 8.662,  ndërsa 532 persona kanë humbur jetën.

Во последните 24 часа се направени 1848 тестирања, а регистрирани се 141 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје…

Posted by Венко Филипче on Thursday, August 13, 2020

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...