Agjencia Zhurnal.mk

148 raste të reja me Covid-19, 65 persona janë shëruar dhe 3 kanë humbur jetën

Shkup, 27 shtator – Ministria e shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 1224 testime ndërsa janë regjistruar 148 raste të reja.

Më tepër raste janë regjistruar në Shkup, edhe atë 50, Tetovë-11, Berovë-11, Koçani-18…

Instituti për Shëndet Publik ka regjistruar 65 pacientë të shëruar.

Në 24 orët e fundit tre pacientë kanë humbur jetën nga koronavirusi.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...