Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

16 mijë euro për një veshje ditore, Ledri Vula i shpenzon vetëm në dy gjëra

Zhurnal Ads

Rep-artisti shqiptar, Ledri Vula, vazhdon ende të mbetet ndër më të dëgjuarit në estradën shqiptare.

Ai përpos që pëlqehet për projektet muzikore, komente pozitive merr edhe për paraqitjet e tij skenike, dukjet në përditshmëri dhe jo vetëm.

Reperi para disa ditësh ka publikuar një fotografi ku shihet i veshur plot stil, kurse Shqip.Closet ka kalkuruar veshjen e tij.

Sipas tyre shifrën prej 16.551 mijë euro ai e ka arritur vetëm me dy gjëra, këmishën dhe orën e firmës ‘Rolex’.

Këmisha mban vlerën prej 38 euro, ndërsa ora të cilën ai shpesh e përdor, arrin deri në 16,513 euro.

Nëse analizojmë postimin nga ana e Ledrit, ai shihet duke pozuar para një makine mjaft luksoze, që i përkon markës ‘Ferrari’.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Vlora Kastrati Shala gati me projektet e bukura festive

T E

Bebe Rexha vendos të paraqitet pa makijazh në imazhet e reja

S.B.

Ja çfarë ushqimi po preferon të hajë gjatë shtatzënisë Afërdita Dreshaj

S.B.

Rita Ora merr vëmendjen me xhaketën e ndezur rrugëve të Londrës

admin

Rita Ora thuhet se është paguar mbi një milion funte për rikthimin e saj në spektaklin “The Masked Singer”

S.B.

“Black Panther” vazhdon xhirimet në korrik të vitit 2021

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...