Maqedoni

178 raste të reja, 4 të vdekur e 71 të shëruar, ja bilanci i fundit me Covid 19

Zhurnal Ads

Shkup, 20 shtator – 178 raste të reja me virus korona kanë rezultuar nga 1368 teste të bëra në 24 orët e fundit.

Ndërkohë kanë vdekur 4 persona, dy pacientë nga Shkupi të moshës 59 dhe 61 vjeçare, një nga Kumanova i moshës 69 vjeçare dhe një nga Shtipi i moshës 70 vjeçare.

Për këtë periudhë 24-orëshe 71 pacientë janë shëruar. Në vend për momentin janë 2179 raste aktive me virus korona.

Postime të ngjashme

Situata nëpër çerdhe, e qëndrueshme

admin

Teuta Arifi: Parkingjet nëntokësore do t’i realizojmë këtë mandat (Video)

T E

Megjashi me apel për Qeverinë për të rishqyrtuar vendimin për kthimin në punë të prindërve

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...