Agjencia Zhurnal.mk

18-vjeçari nga Kërçova vdes nga një goditje elektrike

Një djalë 18-vjeçarë nga Kërçova, dje pasdite ka humbur jetën nga një goditje elektrike. Siç njoftoi MPB, pak pas orës 17, dje në stacionin policor në Kërçovë është denoncuar se djali ka marrë lëndime të shkaktuara nga një goditje elektrike në shtëpinë e bashkëfshatarit të tij.

Menjëherë është dërguar në spitalin e Kërçovës ku dhe ka humbur jetën. Ende nuk ka informata se si ka ardhur deri te fatkeqësia. Nga MPB thonë se ekipi i tyre ka kryer hetim pas çka do të vijojë zbardhje e plotë e rrastit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...