Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

19 pacientë të ri në Ko vid-Qendrat në Shkup

Shkup, 3 janar – Gjatë 24 orëve të kaluara në Kovid-Qendrat në Shkup janë hospitalizuar gjithsejtë 19 perosna për shkak të komplikimeve me korona virusin.

Gjithsejtë 374 persona të dyshuar dhe të konfirmuar me Kovid-19 po kurohen në repartet infektive në Shkup.

Postime të ngjashme

A do të konfiskohet prona e Sasho Mijalkovit?

T E

I riu vuan nga leukemia akute, kërkon ndihmën tuaj

D J

“Arratisja” dhe “rishfaqja” e Mijallkovit, një farsë e madhe!

D J

Covid-19, regjistrohen 725 raste të reja

D J

“Dhoma Publike”, aktivistët kërkojnë dënim për anëtarët e grupit

D J

Protestat për ‘Monstrën’, kërcënon maqedonasi: Do t’ju “shkelë me kamion”(Foto)

D J

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...