Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

19 shkelje të orës policore, gjobiten 571 persona pa maska

Shkup, 26 mars – Zhurnal.mk – Ora 22:00 deri në ora 05:00 të mëngjesit, është konstatuar se 19 persona nuk e kanë respektuar ndalesën për lëvizje, informon Zhurnal.

Gjatë 24 orëve të fundit, në territorin e vendit gjithashtu janë regjistruar 571 persona pa maska.

MPB apelon deri tek qytetarët të respektojnë masat dhe protokolet e Qeverisë dhe të kontribojmë së bashku kundër përhapjes së Covid 19.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Shkupjani privohet nga liria për kontrabandim të emigrantëve

R Zh

Regjistrimi në Diasporë dukshëm më i ulët se sa ai para vendimit për shtyrje, kush i dëshpëroi!

R Zh

Mungesa e vaksinave ndërpret edhe fushatën e ndërgjegjësimit për vaksinim

R Zh

Tridhjetë ditë paraburgim për gjashtë të arrestuarit për tregti të paligjshme me 200 kilogram marijuhanë

R Zh

Sot 46 viktima dhe 687 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

R Zh

Qeveria demanton Milloshoskin: Zaevi dhe Spasovski nuk u kanë dhënë pasaporta pjesëtarëve të ISIS-it

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...