Kronika

19-vjeçari nga Gostivari humbi kontrollin dhe doli nga rruga

Zhurnal Ads

Në datën 19.10.2020 rreth orës 21.25 në rrugën magjistrale Gostivar – Kërçovë, në afërsi të Strazhës, A.I.(19) nga Vragjovca e Gostivarit, duke drejtuar automjetin e udhëtimit “BMW”, me targa të Gostivarit, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Vozitësi i lënduar, është dërguar në Spitalin e përgjithshëm “Ferid Murad” në Gostivar, për t’ia dhënë ndihmën mjekësore. Në vendin e aksidentit inspektim ka kryer ekipi inspektues nga Reparti për punë të brendshme Gostivar.

Postime të ngjashme

LAJMI FUNDIT/ Sulm verbal në Klinikën “Nënë Tereza”

R ZH

Zjarr në deponinë tek “Boris Trajkovski” në teren 3 automjete të zjarrfikësve

Z H

Kishte kryer vrasje në vitin 1998 në Kombinat dhe fshihej në Greqi, kapet i shumëkërkuari (i dënuar me 23 vite burg)

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...