Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

19-vjeçari nga Gostivari humbi kontrollin dhe doli nga rruga

Në datën 19.10.2020 rreth orës 21.25 në rrugën magjistrale Gostivar – Kërçovë, në afërsi të Strazhës, A.I.(19) nga Vragjovca e Gostivarit, duke drejtuar automjetin e udhëtimit “BMW”, me targa të Gostivarit, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Vozitësi i lënduar, është dërguar në Spitalin e përgjithshëm “Ferid Murad” në Gostivar, për t’ia dhënë ndihmën mjekësore. Në vendin e aksidentit inspektim ka kryer ekipi inspektues nga Reparti për punë të brendshme Gostivar.

Postime të ngjashme

Ngjarja në Mamurras ku u plagosën 3 persona, shkon në katër numri i të arrestuarëve

S.B.

Aksioni i policisë së Tiranës çon në pranga pesë persona. Gjendet edhe një viktimë që dyshohet se…

S.B.

Shkëmbim zjarri mes policisë dhe një grupi, identifikohen efektivët e plagosur në Mamurras, në spital dhe një qytetar

S.B.

Sherri i vëllezërve me fqinjin/ Vritet me kallashnikov 50-vjeçari në Dibër, arrestohet autori. Shpallet në kërkim bashkëpunëtori

S.B.

Në veturën e një dileri nga Tetova policia ka zbuluar 100 paketime kokainë

S.B.

Një person ka humbur jetën në fatkeqësi trafiku pranë ish spitalit të qytetit në Shkup

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...