Covid 19 Maqedoni

191 raste të reja, 3 të vdekur dhe 77 të shëruar, bilanci i fundit me Covid 19

Zhurnal Ads

Shkup, 4 tetor – Në 24 orët e fundit janë kryer 1350 teste dhe prej tyre kanë rezultuar pozitivë me COVID-19 191.

Po ashtu në 24 orët e fundit janë regjistruar 3 viktima. Ndërsa janë shëruar 77 pacientë.

Postime të ngjashme

Analistët: Shkupi të ndërton qëndrim të përbashkët shtetërorë kundrejt Sofjes

XH,I

E diela ditë jo pune? Organet kompetente qartësuan se kush do të punojë e kush do të pushojë të dielën

XH,I

Ministri Bekteshi promovon turizmin malorë në Malin Sharr

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...