Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

2 Ton këtë javë publikon këngën e re dhe ndan një pjesë nga xhirimet e klipit

Një tjetër projekt muzikor për këtë fillim vit është duke e punuar edhe reperi nga Ferizaj, 2 Ton.

Artisti shqiptar ditë më parë përmes rrjeteve sociale njoftoi fansat se ka nisur punën për një këngë të re.

Ndërsa sot, 31 vjeçari ndau një video të shkëputur nga xhirimet e klipit dhe tregon se do të lansohet më 29 nëntor (e premte).

“29.01 / M’kujtohesh”, ka qenë përshkrimi i videos.

Arton Avdyli (emri i vërtetë) në pjesën e klipit shfaqet me një kostum elegant e më një trëndafil të kuq në duar.

Komentet ndërkohë kanë qenë të menjëhershme, fansat e të cilit duket se mezi po presin për prurjen e radhës të reperit.

Projekti i fundit i publikuar nga 2 Ton mban titullin “Gota”, i cili për vetëm një muaj ka mbledhur afro dhjetë milionë klikime.

Postime të ngjashme

Xhensila na vjen keq, por Tea e veshi e para! Dy vajzat bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje!

D V

Soni Malaj: Jam paragjykuar se jam nga Tropoja, më thonin maloke

D V

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e lumtur dhe kjo është arsyeja

D V

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

D V

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

D V

Kendall Jenner merr makinën Porsche për një shëtitje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...