Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

2 Ton lanson këngën e re “Ftyra jote”

Reperi nga Ferizaj, 2 Ton, ka prezantuar projektin e ri muzikor.

“Ftyra jote” mban titullin kënga e re e tij, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Tekstin e ka shkruar vet artisti, kurse për producimin është përkujdesur Nego.

Videoja i është besuar ‘n’Pik Creative’, gjersa tashmë është e disponueshme në të gjitha platformat muzikore përfshirë edhe YouTube.

Kënga ndërkohë do të lansohej para dy ditësh, por që ishte shtyrë për shkak të vdekjes së humoristit Rasim Thaçi-Cima.

Sidoqoftë, pritet që projekti të ketë suksesin e merituar nga publiku.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...