Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

2 Ton nesër publikon këngën e re

Zhurnal Ads

Artisti i njohur nga Ferizaj, 2 Ton, ditë më parë paralajmëroi projektin e ri muzikor.

Ndërsa tani duket se ka finalizuar këtë këngë, teksa njoftoi se do lansohet ditën e nesërme (e premte).

Lajmin e bëri të ditur përmes disa postimeve të njëpasnjëshme që ka ndarë në InstaStory.

“E premte në ora 15:00, një familje”, ka shkruar ai në njërin postim.

Ndërkohë që në tjetrën fotografi zbulon pak më shumë nga videoklipi se si do duket ai.

Sa i përket projekteve të fundit, “Veç me ty” është prurja e fundit e lansuar nga 2 Ton.

Kënga për vetëm pak javë ka mbledhur mbi dy milionë klikime në YouTube.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Genta Ismajli tregon befasinë e veçantë që mori nga i dashuri për 28 nëntor

S.B.

Njihuni me Dian, reperi i veçantë i “Ami Ami” që jeton në Zvicër

T E

Oriola Marashi magjeps me fustanin vezullues, thekson tiparet e formësuara trupore

S.B.

Ngjitet në oxhakun 450 metra të lartë, britaniku 19-vjeç filmoi çdo veprim për ta dokumentuar “aventurën”

S.B.

PR kërkesë Gjykatës Kushtetuese për vendimin e MSH: Të shfuqizohet akti për ndalimin e aktiviteteve politike, antiligjore

S.B.

Kënga e Bebe Rexhës dhe Doja Cat renditet e para në rangun botëror të këngëve më në trend të momentit

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...