Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

2 Ton publikon këngën e re “M’kujtohesh”

Rep-artisti me prejardhje nga Ferizaji, 2 Ton, është mjaft i pëlqyer në estradën shqiptare.

Ai për vite me radhe ka rezultuar I suksesshëm me projektet muzikore, derisa të tilla nuk ishin të pakta kohëve të fundit.

Në një postim në rrjetin social Instagram, reperi ka bërë të ditur se tashmë ka lansuar këngën e tij të re.

“M’kujtohesh” mban titullin prodhimtaria muzikore, teksa për instrumentalin është përkujdesur producenti Nego.

Për tekstin dhe melodinë kësaj radhe ka punuar vet artisti, kurse edhe pjesa vizuale ishte mjaft e përmbushur.

Që në minutat e parë të shpërndarjes, kënga ka filluar të pëlqehet nga adhuruesit e muzikës së tij.

Postime të ngjashme

Linda Halimi tregon se si i kalon netët e nxehta të verës

D V

Tayna pozon me këmbën lart në mur

D V

Gjon Muharremaj me koncer në Kosovë të shtunën

D V

Katy Perry duket elegante me fustan të zi me mëngë të gjera teksa shihet me Orlando Bloom në Capri

D V

Lindsey Pelas josh ndjekësit duke vënë në pah linjat trupore

D V

Secila më e bukur se tjetra, Izabel Goulart dhe Alessandra Ambrosio të mrekullueshme me pozat nga plazhi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...