Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

20 vjetori i përfundimit të luftës së vitit 2001,Ali Ahmeti nesër në Sllupçan

Shkup, 1 maj, Zhurnal.mk – Me rastin e 20 vjetorit të përfundimit të luftës së vitit 2001, lideri i BDI-së Ali AHmeti i shoqëruar nga ministra dhe deputet nga rradhët e BDI-së do të qëndrojë për vizitë në komunën e Likovës.

Aktivitetet do të fillojnë në ora 14:00 në varrezat e dëshmorëve në fshatin Sllupçan.

Postime të ngjashme

19 raste të reja dhe 2 viktima nga Covid

Zekirija Haxhiu

Këshilli i BE-së me mbështetje të madhe për propozimin portugez

Zekirija Haxhiu

Pahor: Do të ishte tragjike për Shkupin nëse vetëm Shqipëria mer dritë jeshile për negociata

Zekirija Haxhiu

Prej nesër në Greqi mund të hyhet edhe me test të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Mariçiq: Bashkëpunimi rajonal kyç për luftë kundër krimit të organizuar

Zekirija Haxhiu

Kërcënoi gazetarët, kallëzim penal kundër një banori të Tearcës

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...