Agjencia Zhurnal.mk

Tensione në Dibër para KZAZ-së

Po shoqërohet me tensione të ashpra protesta pranë KZAZ numër 19 në Dibër. Protestuesit janë përplasur me policinë, ndërsa kjo e fundit nuk e ka kursyer aspak gazin lotsjellës. Ndërkohë, që tensione të forta mes policisë dhe protestuesve janë shënuar edhe në KZAZ-të e Burrelit, Klosit e Bulqizës. Protestuesit janë Read more…