Agjencia Zhurnal.mk

Kathimerini: Me marrëveshjen e Prespës është paraparë komisioni ndërkombëtarë për markën tregtare

Shkup, 19 nentor – Formimi i komisionit ndërkombëtar të ekspertëve është paraparë me marrëveshjen e Prespës dhe për promovimin e markave, shkruan gazeta greke “Kathimerini”, duke u thirrur në burimet kompetente. Të njëjtat burime theksojnë se kryeministri Kyriakos Mitsotakis publikisht lajmëroi se do të formohet komisioni ndërkombëtar për këtë. Për Read more…