Agjencia Zhurnal.mk

“Pacienti të ikën nga dora duke bërë muhabet”, Pëllumb Pipero rrëfen ‘sekrete’ nga Infektivi: Ndodh duke i matur tensionin

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka treguar detaje të pathëna ndonjëherë për situatën me të infektuarit në pavinin e Infektivit në Tiranë ndërsa pohoi situata është serioze në të gjitha dimensionet e saj. Këtë ai e lidh me rritjen e numrit të të të infektuarëve, në numrin e rasteve të shtruara Read more…

Haki Rugova: Albin Kurti na tradhtoi

Kryetari i komunës së Istogut, Haki Rugova, ka thënë në një lidhje direkte në emisionin Pressing në T7 se shkarkimi i Agim Veliut nga kryeministri Albin Kurti ka qenë ‘’tradhëti’’. ‘’E përcolla Gazmend Muhaxherin më herët dhe pajtona me të. Një gjë dua të them tradhëtia më e madhe ka Read more…