Agjencia Zhurnal.mk

Fansa i kërkojnë që ta tregojë gjithë shtëpinë super luksoze, Adelina Tahiri iu plotëson dëshirën

Adelina Tahiri prezanton shtëpinë super luksoze Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri, ka treguar se ditët e izolimit nga koronavirusi, është duke i kaluar në shtëpi së bashku me bashkëshortin, djalin, villain dhe motrën. Një ditë më parë, këngëtarja vendosi që të bënte një bashkëbisedim me ndjekësit e saj, të cilët Read more…

error: Content is protected !!