Agjencia Zhurnal.mk

Angela vjen edhe me disa foto sensuale

Modelja dhe shkrimtarja Angela Martini ka vazhduar të sjell foto të nxehta në këto ditë karantina Bukuroshja shqiptare e ka bërë këtë edhe sonte. Në foton e saj të fundit ajo i ka uruar mirëmëngjesi të gjithë fansave të saj nga karantina. Kujtojmë se tanimë në Amerikë është mesditë derisa Read more…

Moti me vranësira dhe erë mesatare

Shkup, 2 prill – Zhurnal.mk – Moti në mbarë vendin do të jetë me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare veriore. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të shiut në pjesët lindore. Do të fryjë erë e lehtë deri e përforcuar mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Read more…

error: Content is protected !!