Agjencia Zhurnal.mk

Aviacioni Civil publikon hapat që duhet të ndjekin qytetarët për riatdhesimin

Autoriteti i Aviacionit Civil ka publikuar të gjitha hapat që duhet të ndjekë çdo qytetarë që është i interesuar për riatdhesimin. 1-Vizitoni faqen airalbania.com.al dhe më pas rublikën “riatdhesime”. 2-Klikoni në linkun e hoteleve të cilat janë transformuar në struktura karantinuese covid-19. Prenotoni hotelin e karantinimit dhë bëni pagesën online Read more…