Agjencia Zhurnal.mk

Peja futet në karantinë

Komuna e Pejës ka njoftuar se nga sot, ( e shtunë), ky qytet futet në karantinë. Kjo është bërë e ditur përmes një shkrimi në  Facebook. “Peja shpallet qytet karantinë, çka nënkupton se po hyjmë në një fazë edhe më sfiduese dhe më të vështire në raport me Covid-19 duke Read more…