Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

21-vjeçari ngjitet nëpër rrokaqiell në Barcelonë pa asnjë masë mbrojtëse

“Alpinisti” i ndërtesave George King është shoqëruar për në stacion policor pasi është kapur duke ngjitur një hotel të lartë në Barcelonë, pa asnjë masë mbrojtëse.

Ai është vetëm 21 vjeç dhe kjo nuk është hera e parë që bënë veprime të ngjashme.

Në vitin 2009 ishte arrestuar dhe më pas edhe burgosur pasi kishte ngjitur ndërtesën e lartë në formë piramide në Londër e njohur si “The Shard”.

Postime të ngjashme

Një grua lë punën e saj për ta kthyer një furgon të vjetër në “shtëpinë e saj të ëndrrave”

Dafina Vidishiqi

Kongresmeni amerikan harron që ka kamerën e ndezur – tregon se nuk kishte pantallona gjatë një takimi virtual

Dafina Vidishiqi

Të jetuarit sipas mënyrës Zen – 5 gjëra që duhet të dini

Lea Muslija

16 shtetet që kanë nisur të përdorin pasaportën COVID për të udhëtuar në BE

Lea Muslija

Video që lexon buzët e Kate dhe zbulon si i thërret ajo vjehrrit të saj, princit Charles

Lea Muslija

Miliarder, udhëtar apo model? Çfarë bëri krijuesi i Telegram që e futi në telashe me agjencinë e intelegjencës ruse?

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...