Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

22 viktima dhe 1440 të shëruar nga Kovid-19 në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit në mbarë vendin nga 726 teste të kryera janë regjistruar 75 raste të reja me Kovid-19, njoftojnë nga Ministria e Shëndetësisë. Në ndërkohë nga Instituti I Shëndetit Publik njoftojnë se janë shëruar 1.440 pacientë. Ndërsa betejën me Kovid-19 e kanë humbur 22 persona.

Postime të ngjashme

Përfundoi debati në ditën e dytë për ribalancin e Buxhetit

D V

Milloshoski: Kemi komunikim me ASH-AAA për çështjen e koalicionit parazgjedhor

D V

Taseva: Sektori publik mbushet me kuadro në prag të zgjedhjeve lokale

D V

Shahpaska: Me masën ligjore “E diela – ditë e pushimit javor” e realizojmë kërkesën e punëtorëve

D V

KRSKRR-ja me thirrje: Vozit me përgjegjësi – Vozit i çlodhur!

D V

Filloi debati për Ligjin për shtetësi, parashtrohen 1.000 amendamente

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...