Agjencia Zhurnal.mk

Kida dhe Mozzik kanë lansuar këngën e tyre të re me titull “Paranoja”

U deshën pesë vite që ata të bashkohen përsëri pas hitit të tyre me afër 50 milionë klikime në youtube.

Tani kënga e tyre e radhës përsëri do të fillojë më shkronjën “P” por ka një titull ndryshe “Paranoja”.

Këtë këngë dyshja e publikuan në orën 00:00 të datës 3 korrik, fiks pas 5 viteve të publikimit të “Premtimeve”.

Përndryshe, pas kësaj kënge Kida dhe Mozzik pritet që ta lansojnë edhe një këngë tjetër me titull “Pishmon”.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...