24 orët e fundit: 525 të infektuar me Covid, 18 viktima

Shkup, 24 shtator – Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë shenuar 525 raste të reja me Covid 19, njofton Ministria e Shëndetësisë. Janë shenuar 18 viktima, prej të cilëve nga 4 në Kumanovë dhe Tetovë, kurse tri viktima në Shkup.

Poashtu janë regjistruar edhe 449 persona të shëruar./Zhurnal

Related posts

Bilall Kasami uron Memli Krasniqin për postin e kryetarit të PDK-së

R Zh

A1 Maqedoni paraqet “Sllavçon”, çetbotin e parë dhe të vetëm në gjuhën shqipe në rajon

V.E.

Kërkohet kthimi i pronës së Kosovës në Mal të Zi

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More