Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

25 të vdekur dhe 1064 raste të reja me Covid-19

Shkup, 13 nentor – Nga 3096 teste të bëra, 1064 kanë rezultuar pozitiv me virusin korona këto 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut.

25 pacientë kanë ndërruar jetë.

Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 507 të shëruar.

Postime të ngjashme

“Erdhi koha” – Ahmeti i bën thirrje diasporës të regjistrohen online

Z H

Policia ndalon dasëm me 300 mysafir, padi penale për organizatorët

Z H

Vazhdon gjykimi për lëndën “Titanik”

Bexhet Musliu

Moti sot në Maqedoni të Veriut

Z H

Fillon regjistrimi i mërgimtarëve, diplomatëve, të burgosurve dhe të pastrehëve

Z H

Grupi i deputetëve i vazhdojnë bisedat për ndryshime ose për Rregullore të re të Kuvendit

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...