Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

26-vjeçari lëndohet rrëndë gjatë punës në Zelenikovë

Zhurnal Ads

Në datën 26.10.2020 në SPB Shkup është denoncuar se në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “Sh.Naum Ohridski” është sjelluar I.L.(26) nga f.Smesnicë, i cili kishte marrë lëndime të rrënda trupore gjatë punës në f.Zelenikovë. Në vendin e ngjarjes kanë dalë nëpunës policorë nga Stacioni policor – Dreçevë, ndërsa u njoftua edhe inspektori i Punës.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Padi për tetovarin, i cili u kap me mjete piroteknike

S.B.

Lënda narkotike që u sekuestrua në Korfuz ishte nisur nga Saranda/ Transportuesit shqiptarë janë larguar pa lënë gjurmë

S.B.

Të shtënat me armë në Çair, policia arreston një person

T E

Arrestohet 26-vjeçari nga Velesi, policia ka gjetur marihuanë dhe fara të kanabisit në shtëpinë e tij

admin

Arrestohen dy persona për kontrabandim me migrantë

S.B.

Manastir: Gjenden granata artilerike nga Lufta e Parë Botërore

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...