Agjencia Zhurnal.mk

26-vjeçari nga Shkupi lëndohet rrëndë në aksident

26-vjeçari nga Shkupi është lënduar rrëndë në fatkeqësi trafiku që ndodhi dje në bulevarin “Jane Sandanski në Shkup. Fatkeqësia ka ndodhur ndërmjet motocikletës, të cilën e ka drejtuar i lënduari K.R., dhe automjeti i drejtuar nga E.A.

Në fatkeqësi lëndime të rrënda ka marë K.R., pas çka është dërguar në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “Sh.Naum Ohridski” për t’ia dhënë ndihmën mjekësore.

Është kryer hetim në vendin e ngjarjes nga ekipi hetues i SPB Shkup.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...