Agjencia Zhurnal.mk

27 aksidente në 24 orët e fundit në Kosovë, një i vdekur dhe 12 të lënduar

Gjatë 24 orëve në Kosovë kanë ndodhur një numër i madh i aksidenteve.

Bazuar në të dhënat e publikuara nga Policia e Kosovës, janë shënuar gjithsejt 27 aksidente.

Nga këto një person ka vdekur dhe 12 të tjerë kanë marrë lëndime trupore.

Sipas policisë janë shqiptuar edhe 947 gjoba në trafik.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...