Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

28 shkelje të orës policore, 431 gjoba për mosmbajtje të maskës

Shkup, 13 prill – Zhurnal.mk – Nga ora 20:00 e ditës së djeshme (12.04.2021) deri më sot në ora 05:00 Ministria për Punë të Brendshme ka konstatuar 28 shkelje të orës policore.

Në ndërkohë janë regjistruar edhe 431 gjoba për mosmbajtje të maskës mbrojtëse si preventiv për parandalimin e përhapjes së Kovid-19.

Postime të ngjashme

Pas Greqisë dhe Italia i mbyll ‘dyert’ shqiptarëve, shtyhen kufizimet deri më 30 Korrik

Bekim Laçi

Bulliqi: S’kam nevojë për truproje se qytetarët më kanë zgjedhur

Bekim Laçi

E fundit: Në dasëm mund të ftoni sa të doni mysafir, hiqet dhe ora policore

Zekirija Haxhiu

Borisov ulë tonet: Inkuadrimi i Maqedonisë dhe Shqipërisë në BE është strategji e Bullgarisë

Zekirija Haxhiu

Moti i ndryshueshëm, temperatura deri në 26 gradë

Zekirija Haxhiu

Konferencë “Forcimi i sundimit të Ligjit” në Ballkanin Perëndimor: Mjete të vjetra për rregulla të reja?

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...