Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

29 viktima dhe 1 069 raste të reja me Covid 19, shërohen 1 242 persona

Zhurnal Ads

Shkup, 1 dhjetor – Numri i të shëruarve gjatë ditës së sotme ka qenë më i lartë se i të infektuarve. Kështu nga 3 012 testime të kryera, 1 069 kanë rezultuar pozitivë, ose 35% e testeve të kryera, ndërsa janë shëruar edhe 1 242 persona. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 29 pacientë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Moti sot me diell dhe me erë

Z H

Nga marsi faturat sërish mund të paguhen përmes Postës, për bashkëpunim u zgjodh HalkBank

Z H

Takim online i Grupit sektorial të punës për arsim, punësim dhe politikë sociale

E.E.

“DailyNews.mk” Ekonomia botërore s’do jetë e njëjtë pas Covid 19 – Maqedonia e Veriut ende pa strategji të qartë!

R ZH

Dobrilla Kacarska zgjedhet si gjykatëse në Gjykatën Kushtetuese

Z H

Pala maqedonase shpreson për zgjidhje me Bullgarinë në mënyrë që të dyat të dalin fituese

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...