Agjencia Zhurnal.mk

2Ton ua mundëson fansave të jenë pjesë e klipit të ri, ndiqni këto hapa nëse dëshironi të jeni pjesë e këtij video-projekti

Klipi i ri nga 2Ton do jetë në bashkëpunim me fansat e tij.

Gjatë kësaj kohe kur pandemia e COVID-19 është duke vështirësuar punën e këngëtarëve për të punuar klipe të reja, artistët ka zbuluar mënyra më të lehta dhe kreative për realizimin e tyre, shkruan lajmi.net.

Bashkëpunimi me fansa për të krijuar një klip të përbashkët është bërë një trend tani më, dhe këtë po e ndjek edhe reperi në fjalë.

2Ton është duke punuar në këngën e re, disa fragmente të së cilën i ka ndarë në Instagram, dhe çdo kush i cili dëshiron të jetë pjesë e këtij projekti duhet të këndoj një nga këto pjesë dhe t’ia dërgoj atij si video.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...