Agjencia Zhurnal.mk

3 persona privohen nga liria, u konfiskohet marihuanë

Shkup, 21 nëntor- Gjatë ditës së djeshme zyrtarë policorë nga SPB-Shkup, kanë privuar nga liria personat me iniciale S.B. 23 vjeç dhe F.SH. 18, që të dy nga Shkupi. Gjatë kontrollit nga ana e zyrtarëve policorë tek personat në fjalë është gjetur dhe konfiskuar marihuanë. Pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër personave në fjalë do të ngritët padi adekuate.

Gjithashtu mbrëmë pak para mesnate zyrtarët policorë kanë privuar nga liria B.S. 25 vjeç nga Shkupi, për shkak se gjatë kontrollit tek ai kanë gjetur marijuanë. Edhe ndaj këtij personi pas dokumentimit të plotë të rastit do të ngritët padi adekuate.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...