Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

30 pacientë në oksigjeno-terapi në Spitalin e Pejës

Në Spitalin e Gjakovës janë duke u trajtuar 61 pacientë për koronavirus, ndërsa prej tyre 30 janë në oksigjeno-terapi.

Siç njofton Spitali i Gjakovës, 33 pacientë janë konfirmuar pozitiv, 15 pacientë janë negativ dhe 13 në pritje.

Njoftimi i plotë:

Raporti 24 orësh për Spitalin e Gjakovës, datë 26 Janar 2021 ora 8 është:

  • 61 pacientë të hospitalizuar janë trajtuar për Covid,
  • 33 pacientë janë të konfirmuar Covid-19 Pozitiv,
  • 15 pacientë të konfirmuar Negativ,
  • 13 pacientë të pakonfirmuar,
  • 30 pacientë me oksigjeno terapi,
  • Une vendos maskë të të mbroj ty!
  • Ti vendos maskë të më mbrosh mua!
  • Bashkë i mbrojmë të tjerët!

Postime të ngjashme

Gjeloshaj: Në Tuz mbretëron një ditë e qetë – të gjithë që dje ishin arrestuar, janë liruar

T E

Kurti në takim me ambasadorin britanik: Qeveria e re do të konsolidohet shpejt

T E

Kosovë/ Pesë të vdekur dhe 445 raste të reja me Covid-19

S.B.

Nesër pritet përfundimi i procesit të rinumërimit të 552 vendvotimeve dhe vlerësimit të pakove nga diaspora

S.B.

Zemaj shpreh ngushëllime te Familja Haxhidema për vdekjen e 20 vjeçares

S.B.

Hoti takon ministrin Likaj, diskutojnë për zhvillimet në arsim

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...