Maqedoni

30 vjeçari nga Saraji humb jetën pasi bie në korridorin e ashensorit

Zhurnal Ads

Shkup, 9 shtator, zhurnal.mk – Sot rreth orës 9:30 minuta në Rrugën Pushnikova në ndërtesën ku po kryenin punët ndërtimore personi M.M. i moshës 30 vjeçare nga Saraji , nga shkaqe të panjohura deri tani ka rënë në korridorin e ashensorit dhe ka humbur jetën.

Në vendngjarje menjëherë ka arritur ekipi i Ndihmës së shpejtë dhe vetëm ka konstatuar vdekjen. Në vendngjarje janë edhe ekipet e policisë dhe Prokurorit Publik të cilët po punojnë në zbardhjen e plotë të rastit

Postime të ngjashme

LSDM i përgjigjet VMRO-së: Do të ketë kontroll të pasurisë dhe pronës së gjyqtarëve

T E

Bomgartner, Ambasador i ri i Francës në Maqedoninë e Veriut

XH,I

Masat anti-Covid, votohet në Kuvend nevoja e ndryshimeve ligjore

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...