Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

336 raste të reja, 32 të vdekur e 544 të shëruar, bilanci me Covid 19

Zhurnal Ads

Shkup, 30 nëntor – Në 24 orët e fundit janë kryer 1 181 teste të dyshuara për CoViD-19 dhe prej tyre 336 kanë rezultaur pozitivë me koronavirus ose 28 per qind e testeve të kryera. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë 32 pacientë, ndërsa janë shëruar edhe 544 persona.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Çerdhet nuk garantojnë nëse fëmijët mund të infektohen me covid 19, prindërit të shqetësuar

Z H

Qeveria: Është siguruar kujdes i plotë dhe vende të mjaftueshme për fëmijët në kopshte

E.E.

Karakaçanov: Kishim bisedë të gjatë, tani gjithçka varet nga autoritetet në Shkup

T E

Deputetëve iu duhen llaptopët, por shteti t’iu ndihmojë edhe nxënësve, studentëve, mësuesve…

admin

Këshilli i Ambasadorëve e përshëndet aktin e tërhjekjes së Propozim-ligjit për punë të jashtme

admin

Itinerari i Ballkanit: “Pushbacks” përmes Frontex-it?

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...