Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

35 viktima dhe 387 raste të reja me Covid-19

Shkup, 23 nentor – Shënohet numri më i ulët i rasteve të reja me COVID që prej disa javës, por edhe numri i testeve është shumë i ulët.

Kështu gjatë 24 orëve të fundit janë kryer vetëm 1176 teste dhe prej tyre 387 kanë rezultuar pçozitivë, ose 33 për qind e testeve të kryera.

Ndërsa shqetësues mbetet numri i viktimave, plot 35 gjatë 24 orëve të fundit. Po ashtu janë shëruar edhe 528 persona.

Postime të ngjashme

Një i burgosur nga Nagoriçani i Vjetër është gjetur i vdekur në burgun “Kshanje”

R Zh

Mbi 10 mijë maqedonas marrin dozën e dytë të vaksinës ndaj COVID-19 në Serbi

R Zh

VMRO-DPMNE: Pasaportat iu dhanë mafiozëve botërorë

R Zh

Filipçe: Është evidentuar edhe një pacient me llojin indian të coronavirusit

R Zh

Takim i presidentit Pendarovski me Patriarkun ekumenik Bartolomeu

R Zh

Një nga kompanitë më të mëdha botërore për patundshmëri Re/Maks fillon me punë në tregun e Maqedonisë së Veriut

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...