Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

361 raste të reja, 2116 të shëruar dhe 14 të vdekur nga Covid 19

Shkup, 16 janar – Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 2176 testime të realizuara 361 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona.

Shkup-164, Kumanovë-17, Tetovë-12, Prilep-15, Gostivar-16, Shtip-8, Manastir-4, Veles-16, Ohër-13, Strumicë-9, Kavadarc-8, Strugë-5, Koçan- 9, Kërçovë-10, Gjevgjeli-2, Negotinë-4, Dellçevë-6, Dibër-7, Kriva Pallankë-5, Resnjë-9, Radovish-4, Berovë-7, Vinic-1, Vallandovë-2, Makedonski Brod- 1, Kratovë-3, Krushevë-2 dhe Pehçevë-2.

Instutit i Shëndetit Publik në 24 orët e fundit ka regjistruar 2116 pacientë të shëruar nga korona virusi, ndërkaq 14 pacientë e kanë humbur betejën me Covid-19.

Postime të ngjashme

Todorov i drejtohet Mickoskit: Ik, derisa unë luftoja kundër Zaevit ti ndërtoje hidrocentrale

T E

Arjanit Hoxha takim pune me kolegun e tij turk, Bekir Pakdemirli

Bexhet Musliu

Fillon qarkullimi i pagesave në Postën e RMV-së

Bexhet Musliu

INTERVISTË, TEUTA ARIFI: Të punojmë gjithë së bashku për mbrojtjen e mjedisit

Bexhet Musliu

ASH reagon ashpër ndaj sjelljes së policisë gjatë protestave

T E

Zv. Drejtor Selami me informatë të rëndësishme për obliguesit e tatimit vjetor

Bexhet Musliu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...