Kosovë Kronika

38 aksidente trafiku për 24 orë në Kosovë, një përfundon me fatalitet

Zhurnal Ads

Policia e Kosovës ka publikuar statistikat e aksidenteve të ndodhura gjatë ditës së djeshme në Kosovë.

Numri total i aksidenteve të djeshme është 38, nga kjo shifër, një aksident ka përfunduar me fatalitet, gjashtë me persona të lënduar dhe 31 vetëm me dëme materiale.

Për personat që shkelën rregullat e trafikut u shqiptuan 1216 tiketa.

Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit janë arrestuar 28 persona, 19 prej tyre janë dërguar në mbajtje dhe 4 në vuajtje të dënimit.

Postime të ngjashme

Pas ndihmës 26 milionëshe nga BE’ja, ambasadori gjerman bën thirrje të kalohet Rimëkëmbja

D XH

Aksident i rëndë në autostradën Shkup – Tetovë në afërsi të xhamisë së Sarajit

T E

Haradinaj për Kurtin: Reflektimi i tij në raport me luftën e UÇK-së, duhet kuptuar drejt

D XH
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...