Agjencia Zhurnal.mk

4 pjesëtarët e familjes dalin pozitiv me CoVid-19/ Dezinfektohet zona ku punonte dhe jetonte familja në Vlorë

Bashkia e Vlorës ka dezinfektuar sot zonën ku punonte dhe jetonte 57 vjeçari dhe familja e tij që dje u konfirmuan me CoVid-19.

Mbrëmjen e djeshme familja prej katër persona është shoqëruar për tek infektivi i Tiranes pasi shfaqi simptomat e virusit Covid 19.

Pallati ku jetonte familja me iniciale P.S. është në qendër të qytetit të Vlorës mbi Postën Qëndrore , po ashtu 57 vjeçari kishte para ambienteve të
pallatit një njësi ambulante ku i shërbente qytetarëve.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...