Agjencia Zhurnal.mk

4 vite pas prishjes së shoqërisë, Albana i dërgon mesazh publikisht Enedës

Disa vite më parë, moderatorja Albana Osmani dhe këngëtarja Eneda Tarifa ishin mikesha shumë të mira.

Vazhdimisht në rrjete sociale ato tregonin se kalonin shumë kohë me njëra-tjetrën dhe thuajse bënin gjithçka së bashku.

Mirëpo, shoqëria e tyre u prish katër vite më parë dhe asnjëra prej tyre nuk preferoi ta diskutonte në media atë që ndodhi.

Megjithëse kishin komunikim me njëra-tjetrën, gjërat mes Enedës dhe Albanës u ftohën shumë.

Ato nuk u panë më bashkë dhe të gjithë e kuptuan se shoqëria aq e ngushtë kishte përfunduar.

Por, ka gjasa që ajo shoqëri e ngushtë të rikthehet sërish (të mos themi që është rikthyer).

Eneda Tarifa do të rikthehet këtë vit në “Këngën Magjike” dhe gjejeni pak kush është mbështetësja e saj më e madhe? Pikërisht Albana!

Moderatorja ka publikuar në InstaStory këngën e Enedës, “Ma zgjat dorën”, ndërsa krahas saj shkruan mesazhin e bukur:

“Paç fat! Gjithmonë do të kesh duar që do të mbajnë!”- duke lënë të kuptohet se raporti i tanishëm i vajzave është shumë i mirë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...