Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

400 banesa në Shijak/ Po ndërtohen pas shkatërrimeve nga tërmeti

Zhurnal Ads

Në Njësinë Administrative të Shijakut po ndërtohen 400 banesa individuale për familjet e prekura prej tërmetit të një viti më parë.

Deri më tani kanë përfunduar 58 shtëpi të reja. Në fshatin Gjepalaj familjeve Rusi, Doda dhe Gjepali në mënyrë simbolike çelësat ua dha kryeministri Edi Rama.

Po në Gjepalaj kryeministri vizitoi edhe një tjetër shtëpi të re.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

28 klandestinë të fshehur në magazinë, arrestohet 52-vjeçari

T E

Në shtëpi të re pas tërmetit/ Veliaj i dorëzon çelsat familjes me 8 anëtarë

S.B.

Dita e tretë e vaksinimit/ Ministrja Manastirliu publikon fotot, mjekë e infermierë do marrin dozën e parë të vaksinës anti-COVID

S.B.

Manastirliu: Aty ku lind jeta, me kujdesin e pashembullt të stafeve mjekësore

S.B.

Vlorë/ 49-vjeçarja shkon në spital në gjendje të rëndë, tentoi t’i jap fund jetës

S.B.

Rama publikon videon nga sheshi ‘’Shqiponja’’: Po hapen ditë-natë arteriet që do lehtësojnë ndjeshëm qarkullimin në hyrje të Tiranës

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...