Agjencia Zhurnal.mk

423 shkelje për mosmbajtjen e maskës

Shkup, 9 gusht – Në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut gjatë 24 orëve të fundit janë resgjistruar 423 kundërvajtje për mosmbajtjen e maskës për mbrojtje nga virusi korona.

Ministria e Punëve të Brendshme apelon të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim mbrojtje nga Covid-19.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...