Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

444 të infektuar dhe 21 viktima nga Covid-19 në 24 orët e fundit

Shkup, 26 janar – Maqedonia e Veriut si disa vende të Ballkanit ka shënuar sot një rritje të shifrave të COVID-19. Ditën e djeshme vendi fqinj kishte një bilanc pozitiv, por sot janë 444 raste të reja dhe 21 viktima.

Nga ana tjetër numri i të shëruarve ishte i lartë, pasi 894 pacientë kanë fituar betejën së fundmi me COVID-19.

Postime të ngjashme

Lidhja mes krimit dhe elitave politike solli të ashtuquajturën “arratisje” të Mijallkovit

D J

Zgjedhjet lokale më 3, 10 ose 17 tetor

D J

Janë regjistruar 485 shkelje për mosmbajtje të maskës

D J

Disa lagje të Tetovës tashmë tre ditë pa ujë

D J

Zaharieva: Nuk ka forcë para së cilës do të dorëzohemi, BE nuk është Jugosllavi

D J

Në Shkup janë sanksionuar 193 shoferë, 29 prej tyre kanë qenë pa patent shoferi

D J

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...